Styrelse

Vid årsmöte i Fårdala skola den 13 mars 2019 valdes följande styrelse och  funktionärer:

STYRELSE

  • Bengt Ivner, Ordförande, Slåttervägen 68, Email bengt.ivner(at)fardala.com
  • Per Schultzen, Sekreterare, Slåtterv 105, Email per.schultzen(at)fardala.com
  • Lars-Göran Witting, Kassör, Klarbärsvägen 3, Email lg.witting(at)fardala.com
  • Johan Dahl, Grannsamverkan, Tranbärsvägen 6, Email johan.dah(at)fardala.com
  • Thomas Påhlman, Aktiviteter, Tranbärsv. 8, Email thomas.pahlman(at)fardala.com
  • Gunnel Agrell, Suppleant, Klarbärsvägen 5,  Email  gunnel.agrell(at)fardala.com
  • Anders Wiklander, Suppleant, Klarbärsv. 4, Email anders.wiklander(at)fardala.com

REVISORER

  • Jonas Wenell, sammankallande revisor
  • Birgitta Soccorsi, ord. revisor
  • Mårten Gillgren, revisorssuppleant

VALBEREDNING

  • Carl-Olof Strand, sammankallande, email carl-olof.strand(at)fardala.com

LEDNINGSGRUPP FÖR GRANNSAMVERKAN

  • Johan Dahl, sammankallande, Tranbärsvägen 6, Email johan.dahl(at)fardala.com